inzerátov celkom: 3 899  |  inzercia za 24 hodín: 230

Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3066054
inzerát vložený: 12.7. 2017 19:05
Sme partia živnostníkov ktorá sa špecializuje na odstraňovanie vlhkých domov podrezávaním domov , realizujeme lokálnu alebo rozsiahlu injektáž muriva zabraňujúcej priesakom vlhkosti do interiéru , drenáže domov , chát a pozemku spolu s vybudovaním trativodu , zatepľovanie domu a strechy , hydroizolácia podlahy a múrov , ochranu interiéru pred vlhkom, vodou a plesňou najkvalitnejšími aj lacnými sanačnými omietkami dokonca vieme garantovane odstrániť vlhkošt v dome aj bez sekania omietky a podrezávania , hydroizolácia plochých striech a tradičné stavebné , murárske a maliarske a obkladačské práce, rekonštrukcie starých domov , bytov , chát , bytových jadier a ostatných objektov. obhliadka , kalkuláciu zákazky je zadarmo – dáme vám nižšiu cenu ako konkurencia ak nám pošlete konečnú ponuku konkurencie. práce realizujeme lacno a na celom území slovenska aj v zahraničí/ v krajoch : bratislava , trnava , nitra , trenčín , žilina , banská bystrica , prešov aj košice a v prípade potreby aj rakúsko , česká republika a maďarsko

Lokalita Celá SR

Cena: 1,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-535823

Telefón: +421 944 321 625

Lokalita: Celá SR


Všetky inzeráty užívateľa ID-535823

Zdieľať na Facebooku

Topovať inzerát (zatiaľ netopované)

Zvýrazniť inzerát (zatiaľ nezvýraznené)

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 8 + 9 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 3586)
© 2005 - 2018 i-Bazar.sk | 0.06